Aile İşi Dizisi Nerede Çekiliyor

Aile İşi Dizisi Nerede Çekiliyor

Diziler Bilgilio 480 kişi okudu
sponsorlu reklam

Geniş bir oyuncu kadrosu ile komedi kategorisinde yer alan Aile İşi dizisi ATV ekranlarında başladı. Eski Türk sinemasındaki sıcaklığı vereceği söylenirken Yeşilcam havasında oldukça sevilen diziler arasında yer alacağından bahsediliyor. Aile İşi dizisi oyuncularına bakacak olursak ilk başta da söylediğimiz gibi çok ünlü isimler yer alıyor. Bu isimler;  Pelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu ve Can Bonomo. Hem güldürerek, hem de hüzünlendirerek, izleyicinin kendisini adeta içinde hissedeceği, eski Türk filmlerini aratmayacak dizinin yönetmen koltuğunda Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi reyting rekorları kırmış birçok dizinin yönetmenliğini üstelenen Jale Atabey otururken, senaristliğini ise Özgür Evren Heptürk üstleniyor.

Aile İşi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aile İşi dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için cevap verecek olursak; dizinin başlangıçtaki bölümlerinin yer aldığı kısımların çekimi tamamlandı. Bu çekimlerin tamamı İstanbul ilinde yapıldı.

Aile İşi Dizisi Konusu

Aile işi dizisinin konusu ise bir trafik kazasının ardından ailesini ve kendi geçmişini kaybeden bir kızın ailesine benzeyen gerçekçiliği bulunmayan bir aile içerisinde tekrar hafızasını hatırlaması için yaşadığı hayat yer almakta.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir