En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri 2016

En Güzel Havlu Kenarları 2016

Moda Bilgilio 1.007 kişi okudu
sponsorlu reklam

Ev hanımlarının ve gelinlik genç kızların en önemli işidir havlu kenarı modelleri. Eğer evde kullandığınız havlular düz tek tip olsun istemiyorsanız havlularınızı güzel havlu kenarı motifleri ile süsleyebilirsiniz.

Günde defalarca kez dokunursunuz havlulara. Eğer bu dokunuşların rengarenk olmasını istiyorsanız en güzel havlu kenarları 2016 resimlerine mutlaka bakmalısınız. Dostlarınız ev ziyaretlerine geldiğinde bu havlularınıza dokunacak ve hiç şüphesiz etkilenecektir.   Havlu kenarı motifleri çok pratik ve kısa sürede yapılabilir. Havlu kenarı modelleri çok çeşitli.  Ama her model her havluya uymayabilir. Yani uygun modelin uygun havluya yapılması gerekir. Hayvan havlu kenarı modelleri genellikle mutfak avlularında tercih edilir. İğne oyası havlu kenarları hediyelik havlularda tercih edilebilir.

Modeller arasında benim en çok beğendiklerim havlu kenarı örnekleri hayvan motifli havlu kenarları ve çiçek desenli havlu kenarları. O kadar çok havlu kenarı motifi var ki insan hangisinden başlayacağına kararsız kalıyor. El işi havlu örneklerinden kurdele kenarlı havlu desenini benim çok hoşuma gitti. İğne oyası havlu kenarları da çok güzel ama yapımı zor gibi.

2016 yazı yaklaştığı için yapılan düğünlerin sayısı da arttı. Çeyizlik havlu kenarı örneklerini çeyizlerinize katmak  için daha ne bekliyorsunuz.

Değişik ve yeni  havlu kenarları arıyorsanız bu modellere bakmadan havlu kenarı yapmaya başlamayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir