Beşiktaş 2016-2017 Sezonu Formaları

Beşiktaş’ın 2016-2017 sezonunda giyeceği formalar belli oldu. Hollanda’da bir mağazada satışa çıkarılan hatta 12 adette satılan formaların bu şekilde ortaya çıkması büyük bir şaşkınlık yaratırken bu formaların önümüzdeki sezon giyilecek formalar olduğu Beşiktaş yönetici Rıdvan Akar tarafındanda onaylandı. Hatta başarılı yönetici 13 Haziran Pazartesi günü forma tanıtım lansmanı düzenleneceği ve Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarılacağını da sözlerine ekledi. Beşiktaş yeni sezon formaları beyaz, siyah ve bordo şeklinde kombinlenirken forma fiyatının 155 TL olacağı da açıklandı.

Beşiktaş 2016 Siyah Forması

Beşiktaş 2016 Adidas Beyaz Forma

Beşiktaş 2016 Kırmızı Bordo Forma

Fenerbahçe 2016-17 Sezonu Yeni Forma Tasarımları

Sezona yaptığı flaş transferlerle muhteşem bir giriş yapan ancak sezon sonu istenilen başarıyı yakalayamayan Fenerbahçe yeni sezon formaları oldukça merak ediliyor. Taraftarların takıma destek olmaktan vazgeçmeyeceklerini istenilen kupalar gelmese de Fenerbahçe’ye sevgilerinin ve desteklerinin devam edeceğini her yerde dile getirmeleri sonucu kulüpte Fenerbahçe 2016-2017 sezonu formalarını çok yakında açıklayacak. Yeni bir forma satış rekoru kıramayı hedefleyen Fenerbahçe’de bir çok taraftar istedikleri formayı belirtmek amacıyla Fenerbahçe Forma tasarımları yaptılar. Bizde bu yazımızda en güzel Fenerbahçe formalarını bir araya getirdik.

Beşiktaş 2016-17 Sezonu Yeni Forma Tasarımları

Vodafone Arena‘nın bitmesiyle birlikte önümüzdeki sezon için giyeceği formaları da büyük merak konusu olan Beşiktaş’ta taraftarın meraklı bekleyişi sürüyor. 2016-2017 sezonunda Beşiktaş Formalarının nasıl olacağı hakkında henüz kimsenin bir fikri ve duyumu olmazken, yeni stadla birlikte formalarında çok güzel olması olası bir durum. Önümüzdeki yılda Beyaz iç saha forması, siyah deplasman forması ve çubuklu alternatif forma olarak üç forma çıkması beklenirken forma sponsoru Adidas‘ın Beşiktaş’ın önümüzde yıla özel tasarımlar ile A sınıf formalar üretmesi bekleniyor. İşte olası Beşiktaş Adidas 2016-2017 Sezonu Forma Tasarımları

BEŞİKTAŞ YENİ SEZON FORMALARI BELLİ OLDU İŞTE RESMİ FORMALAR

Buraya Tıklayınız  BEŞİKTAŞ 2016/2017 FORMALARI

 

 

Adidas Krampon Modelleri 2016

Dünyanın önde gelen spor giyim üreticisi olan Adidas 2016 yılı için hazırladığı krampon modellerini yavaş yavaş tanıtmaya başladı. Her yıl birbirinden ilginç tasarımlarda ve futbolcuların rahatlığını baz alan yenilikleriyle dikkat çeken ünlü marka bu yıl da bambaşka modellerle spor ve sporcularla buluşuyor. 2016 Adidas krampon modellerine baktığımızda Adizero, Premeknit, Messi gibi koleksiyonlarında 2016 modelleri yine Adidas mağazalarındaki yerini alacak. Bu sezon ki Adidas krampon fiyatları henüz belli değilken her yıl olduğu gibi yine her modelin kalitesine göre fiyatı farklı olacak. En pahalı olan kramponlar profesyonel sporcular için üretilen profesyonel serisidir.