2016 Eşarp Modelleri

Tesettür modasının en önemli modellerinden olan eşarplar, 2016 modasıyla birlikte geniş çaplı bir değişime uğrayarak, var olan eşarp modellerine yüzlerce farklı tasarım daha eklendi. 2016’da çok konuşulacak birbirinden harika tasarımlarıyla tesettürlü giyim markalarının vitrinlerinde sergilenmeye başlayan eşarp modellerinde, geçen seneye göre çok daha güzel görünüşlü modeller bulunuyor. Eşarp modellerinde çok renkli tasarımlar geçen senenin trendi olarak kabul ediliyordu. Ancak yeni sezonda hem canlı renklerden oluşan hem de desenlerle süslenen eşarp modeller mağazalarda ağırlıklı olarak satılıyor.

2016 Eşarp modellerinde daha çok çiçek, fraktal ve noktalı süslemeler tercih ediliyor. Eşarp modellerinde geçen sene hakim olan renkler, yeni sezonda da popülerliğini koruyor. Yani yeni sezonda da mavi, turuncu ve kırmızı renkli eşarp modelleri üretilmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra yeni sezonda yeşil, mor ve rengarenk modellerde sıklıkça tercih edilebilen renkler arasında yer alıyor. Yani tesettürlü giyinen bayanlar için yeni sezonda görünüşünüzü bir o kadar güzel gösterecek ve tüm elbiselerinize uyum sağlayabilecek birbirinden güzel eşarp modelleri seçeneği bulunuyor. İşte 2016’nın yeni eşarp modelleri;

2016 Armine Eşarp Modelleri

A 1338101

Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Kapanan kadınların yani tesettürlü giyinen bayanların olmazsa olmaz giyim parçalarının başında eşarplar gelir. Bayanlar tarafından en çok aranılan, değişik modellerde olmasına en fazla ihtiyaç duyulan parçalardandır eşarplar. Bu nedenle de yeni sezon eşarp modelleri bir çok mağazanın vitrinlerini süslemektedir. Yeni sezon eşarp koleksiyonlarında en fazla öne çıkan eşarplar her yıl olduğu gibi bu sene de cıvıl cıvıl renklerle tasarlanmış göz alıcı olan modeller olarak dikkat çekiyor. Bu birbirinden şık, bir çok kıyafetle kombinleyebileceğiniz eşarplar siz tesettür giyinmeyi seçen kadınların beğenisine sunuluyor.

Yeni bir eşarp satın alacak hanımlar için eşarp seçiminde dikkat etmeleri gereken bazı püf noktalarını belirtmek istiyoruz. Eşarp modelleri seçilirken öncelikle dikkat edilmesi gerekilen nokta seçtiğiniz modelin giyilecek mekana ve kıyafete uygun olmasıdır. Günlük giyimde kullanmak amacıyla alınacak olan eşarplarda ise daha çok renkli ve çiçek desenli modeller tercih edilebilir. Pardesü üzerine kullanacağınız eşarp modeli ile günlük giyimde kullandığınız eşarp modeli kesinlikle aynı olmamalıdır. Pardesü üzerine giymek amacıyla alınacak olan eşarplarda tercih hakkı daha çok şık ve sade eşarplardan yana kullanılmalıdır. Yeni sezon eşarp modellerine baktığımızda tesettürlü bayanları çok hoş gösterecek ve hemen hemen tüm kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek eşarp modeline rastlamak mümkün. Yine her yıl kullanılan modası hiç geçmeyen rengarenk tasarımlardaki eşarp modelleri de bu yılda en çok ilgi gören eşarp modelleri olarak dikkat çekiyor. Üretici firmaların her yıl yüzlerce yeni model eklediği eşarplara yine yenilerini eklemeye devam ediyor. Yeni eşarp satın alacak olan bayanların karar vermekte bir hayli zorlanacağı modellere aşağıdaki galerimizden bakabilirsiniz. Armine eşarp modellerinden tutunda Akel eşarp modellerine kadar bir çok ünlü eşarp üretimi yapan firmanın ürünlerine yer verdiğimiz galerimizde sizde beğendiğiniz modeli sitemize yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İşte Yeni Sezon Eşarp Modelleri;