facebookta-gizlenmis-fotograflari-nasil-gorebiliriz

Facebook’ta Gizlenmiş Fotoğrafları Nasıl Görebiliriz?

Teknoloji Sema Altıntop 306 kişi okudu
sponsorlu reklam

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook üzerinden arkadaşlarınızın tüm resimlerini gördüğünüzü mü düşünüyorsunuz? Ya da siz arkadaşlarınızın görmesini istemediğiniz resimlerinizi mi gizlediniz ve bu gizlenen resimlerinize ulaşılmadığını düşünüyorsunuz. Eğer böyle bir düşünceye sahipseniz yanıldığınızı söyleyelim.

Facebook kullanıcıları bazı resimleri herkesten gizlerken bazılarını da kişisel olarak gizleme yoluna gidiyor. Ya da siz resimlerinizi gizliyorsunuz ama bu resimleri gizlemeden önce başkası tarafından kayıt edilip edilmediğinden haberiniz yok. Peki bu gizlenen resimleri nasıl göreceksiniz? Çok kolay! Fecoder adlı bir Chrome eklentisi bu işi anında hallediyor. Bu eklentiyi cihazınıza indirip kurduktan sonra arkadaşlarınızın sizden hangi resimlerin gizlenmiş olduğunu öğrenmiş olacaksınız.

Şimdi nasıl bir yol izleyeceğiz? Öncelikle bu programdan yararlanmak için Chrome Fecoder eklentisini Chrome Web Store’dan indirip, hangi kullanıcının gizli fotoğraflarını görmek istiyorsanız onun profilini açıyorsunuz. Daha sonra indirdiğiniz Fecoder’in Chrome’de bulunan logosuna tıklayıp, ardından çıkan pencerede fotoğrafı aç butonuna basıyorsunuz. İşte hepsi bu! Tüm bunları yaptıktan sonra Chrome Fecoder eklentisi sizin o kişiye ait tüm gizlenmiş fotoğraflarını bulmanızı ve görmenizi sağlıyor.

Ayrıca bu Chrome’un eklentisi olan Fecoder sadece karşı tarafın gizlenmiş resimlerini bulmanıza yardımcı olmakla kalmıyor sizin gizlediğiniz fotoğraflarıda tarayarak buluyor ve bu resimleri eklemiş olan diğer kişilerden silinmesini sağlıyor ve böylece de sizin gizliliğinizi daha fazla artırabiliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir