Yeni Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Fiyatları

Moda Bilgilio 1.349 kişi okudu
sponsorlu reklam

Bayanların hayatlarının her döneminde giysi seçiminde olan problemleri, hayatlarının birçok kısmında başlarına dert açan en büyük sıkıntılardan bir tanesi olmuştur. Bu kısımlardan bir tanesi de evlenmek üzere olan bayanların gelinlik seçme bölümüdür. Her bayan için gelinlik seçimi büyük bir önem taşımaktadır. Kimi bayanlar için gelinlik seçimi saatlerce sürerken, kimilerine haftalarca gelinlik seçme süresi bile az gelebilmektedir. Ancak evlenmek gibi önemli bir olay sırasında bayanlarında en iyi şekilde görünmesi için bu süre o kadarda önemli değildir. Yeni 2016 modasında üretilen Fransız dantelli ve Avrupa usulü gelinliklerin yanı sıra Türk tasarımcıların ürettiği gelinlik modelleriyle birlikte gelin adaylarını bu seçim sıkıntılarını az da olsa hafifletecek gibi gözüküyor.

Yeni Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Yeni sezonda üretilen birçok farklı gelinlik modeliyle bayanların tüm isteklerini karşılayabilecek tarzda gelinlik modelleri vitrinlerde sahiplerini bekliyor. Bayanların en mutlu günlerinde üzerinde taşıyacakları bu gelinlikler için uzun bir süredir çalışan tasarımcılar, geçen sezonlarda en çok tercih edilen gelinlik modellerini araştırıp, üzerine birçok farlı özellik ekleyerek tasarladıkları yeni modelleriyle gelin adaylarının düğünlerinde adeta bir prenses gibi gözükeceğini iddaa ediyor.

2016 Gelinlik Modelleri

2016 Gelinlik modellerinde sade ve süslü modellerin birçok farklı örneği bulunuyor. Dantelli gelinlikler, taşlı gelinlikler, yırtmaçlı gelinlikler, hafif gelinlikler ve kabarık gelinlikler gibi birçok tasarımda gelinlikler 2016 modasına en uygun şekilde tasarlanarak, kataloglarda sergileniyor. Gelinlik fiyatları henüz tam olarak belli olmasa da, birçok markanın uzman tasarımcılarının özel gelinlik tasarımları da yeni modanın geçmişteki gelinlik modellerini geride bırakacak tasarımlarıyla da yeni sezondaki gelinlik modellerinin çok konuşulacağı belli oluyor. Yeni sezonda bayanlar kendilerine uygun gelinlik bulamamaktan değil, birden fazla gelinliği beğenerek, hangisini alsam düşüncesiyle kendilerini sıkıntıya sokacaklar gibi gözüküyor. İşte yeni sezonun nadide gelinlik modellerinden birkaçı;

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir