Handbrake 2

“Handbrake” ile Videolarınızı Dönüştürün!

İnternet Ömer Tanrıkulu 0 kişi okudu
sponsorlu reklam

Handbreke bir format değiştirme programıdır. Kopya koruma olmayan DVD ve BLU-RAY videolarınızı kolaylıkla handbrake üzerinden belirli formatlara dönüştürebilirsiniz. Bu formatlar:

· MP4(M4V),
· MKV, MPEG-4(ffmpeg),
· H.264(x264)
· Theora(libtheora),
· AAC,
· CoreAudio AAC,
· MP3,
· Vorbis.
· AC-3,
· DTS

Formatlarıdır. Ayrıca isterseniz diski bir bütün olarak değil, parça parça da dönüştürebilirsiniz. Üstelik altyazılarıyla birlikte dönüştürebilir ve videodan resim kesme seçeneğini de kullanabilir yeni bir şeyler yaratabilirsiniz. Bu program ayrıca en çok önerilen programlar arasındadır ve Windows programlar listesinde öneriler kısmında yer almaktadır.

Handbrake

Bu programı kullanmak için öncelikle yapmanız gereken herhangi bir program indirme sitesini ziyaret etmek ve Handbrake programını bulmak olacaktır. Daha sonra Handbrake indir seçeneğini tıklayarak programı bilgisayarınıza indirerek kurmanız gerekir. Program kurulduktan sonra formatını değiştirmek istediğiniz DVD veya BLU-RAY dosyasına tıklamak. Gerekli düzeltmeleri (altyazı ekleme, videonun bazı bölümlerini kesme) yaptıktan sonra videolarını dönüştüre tıklamak olacaktır. Yapmanız gereken sadece bu kadardır. O zaman daha fazla beklemeye gerek yok hemen Handbrake programını indir ve videolarını dönüştür.

Handbrake video değiştirme programı kullanışlı ve kaliteli programlar arasındadır. DVD veya BLU-RAY video formatlarını değiştirmek isteyenlere de önerilebilir bir programdır. Eğer kullanmakta tereddütte kaldıysanız sadece denemek için bile bilgisayarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız ki öyle olacaktır, kullanmaya devam edebilir ve videoların formatlarını değiştirebilir, kırpabilir, bazı bölümleri kesebilir ve eğlenebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir