Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Nerede Çekiliyor

İstanbul tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında eski ve yeniyi bir arada buluşturması ile de doğal bir film platosu olma bayrağını kimselere bırakmıyor. Ayrıca sektörün kalbinin attığı yer olan İstanbul’da çekim yapmak hem maliyet hem de dizinin çekimlerini yetiştirmek adına yapımcılara büyük avantaj sağlıyor. Hayat Mucizelere Gebe ekibi için de bu avantajdan bahsedebiliriz. Karakterlerin ev adresleri ve ortak alanların birbirlerine yakın bölgelerden seçileceği kesin gözü ile bakılan Hayat Mucizelere gebe çekim mekanı olarak set ekibini zorlamayacak bir yapım gibi görünüyor.

Çekimleri Son Sürat Devam Ediyor

Medyapım tarafından Fatih Aksoy’un yapımcılığında çekimi devam eden Hayat Mucizelere Gebe dizisinin seti de ekranlarda dönen pek çok dizinin seti gibi İstanbul’un farklı bölgelerine kurulmuş durumda. Şimdilik net bir adresi açıklanmayan dizinin setini konusu itibari ile şehrin özellikle iş merkezlerinin olduğu bölgelerde daha sık görebileceğimizi söyleyebiliriz.

Neler İzleyeceksiniz

Kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan yepyeni bir dizi bizi bambaşka bir hikaye ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Başrollerini Hande Ataizi gibi uzun zamandır ekranlardan uzak kalan ödüllü bir oyuncu ile Yiğit Dikmen ve Yusuf Akgün’ün paylaştığı Hayat Mucizelere Gebe isimli dizide yanlışlıkla suni döllenme sonucu gebe kalan bir kadın ve doğacak bebeğinin vesile olacağı mucizelere tanık olacağız. Yönetmen koltuğunda Kerem Altuğ’un oturduğu dizinin senaryosu ise Meryem Gür tarafından kaleme alınıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir