Hayat Şarkısı Dizisi Nerede Çekiliyor

Hayat Şarkısı Dizisi Nerede Çekiliyor

Diziler Bilgilio 4.628 kişi okudu
sponsorlu reklam

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı çok yakında izleyicilerle buluşuyor. Hayat şarkısı dizisi nerede çekiliyor diye soranlar için dizi Bursa’nın Mudanya ilçesinin bir beldesinde ve İstanbul’da çekiliyor. İki kan kardeşin aralarındaki husümeti çözmek için çocuklarını küçük yaşta nişanlamalarıyla başlayan olay bu iki nişanlı gencin hikayesini anlatıyor. Kore yapımı bir dizi olan Flames of Desire‘nin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan, Hayat Şarkısı dizisinin yapımcısı Most Production iken başrollerde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu yer alıyor. Dizide Burcu Biricik; Hülya, Birkan Sokullu ise Kerim karakterini canlandırıyor.

Hayat Şarkısı Dizisi Konusu

Bursa/Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

Hayat Şarkısı Dizisi Oyuncuları

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Hayat Şarkısı Dizisi Nerede Çekiliyor” üzerine 1 yorum

  1. Ayşe diyor ki:

    Dizi şile akçakesede çekiliyor bizim köyümüz neden reklam yapılmıyorda sürekli mudanyadan bahsediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir