Spotflux

Spotflux İle Yasaklı Sitelere Giriş Nasıl Yapılır?

Teknoloji Ömer Tanrıkulu 0 kişi okudu
sponsorlu reklam

Spotflux bir VPN ( virtual private network ) ağıdır. Türkçedeki anlamı “Sanal Ağ Bağlantısı”dır. En çok kullanılan VPN yazılımıdır. Diğer VPN yazılımlarına ek olarak bunun daha çok kullanılma sebebi bant genişliği sınırının olmamasıdır.

Yazılımı yükledikten sonra genel ayarları yaparak VPN bağlantısını gerçekleştirebiliriz. Ülkemiz şartları altında yasaklanan sitelere erişmenin tek yolu VPN ağı kullanımıdır. Yazılımı kendi resmi sitesinden temin etmelisiniz. Başka kaynaklardan indirmek bilgisayarınızı tehdit altına sokacaktır. VPN hizmetlerini kullanmak ülkemizde suç sayılmaz. Ancak uyuşturucu satıcılığı, çocuk pornoları ve kaçak silah temin etmek için bu hizmeti kullananlar devlet tarafından cezalandırılır.

Anonim olmak işe yaramaz ISS ( INTERNET SERVİS SAĞLAYICISI ) bütün geçmişinizi doküman hale getirip inceleyebilir. Bu işlerle ilgilenmemenizi öneriyoruz. Çoğu kişi WikiLeaks dan diğer ülkelere ait dokümanlar elde ediyor. Bu elbette ki bir suçtur ve cezası vardır. Anonim kalmak için Çerezleri silmek en çok işe yarayan yöntem olarak bilinir. Bu da internet servis sağlayıcısından kurtulmanın en iyi yoludur. Bu yazılımın en çok kullanım nedeni ise Facebook, Twitter ve Youtube adlı popüler web sitelerine erişmek… Spotflux yazılımını resmi sitesinden satın alabilir veya deneme sürümü ile yazılımı test edip beğenirseniz satın alabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir