tinder

Tinder’da Ücretsiz Ülke Değiştirme İşlemi

İnternet Ömer Tanrıkulu 0 kişi okudu
sponsorlu reklam

Günümüzde sosyal medya üzerinde kullanılan en popüler uygulamalardan birisi de hiç şüphesiz tinder programı olarak bilinmektedir. Tinder ücretli ve ücretsiz versiyon olarak iki seçenekten oluşmaktadır. Tabi ki ücretli versiyonunun birçok avantajı bulunmaktadır. Tinder uygulamasının ücretli versiyonunda bütün ülke üzerinden eşleşme ve beğenme mevcut iken ücretsiz uygulamasında bu seçenek bulunmamaktadır. Bazı yöntemler ile ücretsiz bir şekilde de ülke değiştirmeniz mümkün olabilmektedir. Bunun için kullandığınız cep telefonunun ayarlar bölümünde bulunan hakkında seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Burada “build number” adlı seçenek bulunmaktadır.

Build number seçeneğinin üzerine aralıksız 7 defa basmanız gerekmektedir. İşlemi Başarılı bir şekilde yaptıysanız geliştirici modu açılacaktır. Bu işlemden sonra Telefonunuzda açık bulunan Bütün sekmeleri kapatarak tekrardan ayarlar bölümüne geldiğiniz takdirde geliştirici modun açık olduğunu göreceksiniz. Bu işlemden sonra ücretsiz yer değişimi yapmak için konum değiştirici bir program gerekmektedir. Konum değiştirici programı indirdikten sonra Konumumuzu nerede göstermek istiyorsanız oraya göre ayarladıktan sonra tinder üzerinde de otomatik olarak konumunuz seçtiğiniz yer olarak görülecektir.

Tinder dating app photo

Tinder programına girmeden önce mutlaka konum değiştirme programı ile bulunmak istediğiniz ve eşleşmek istediğiniz ülkeyi seçiniz. İstediğinizi ülkeyle Giriş yaparak farklı ülkelerde bulunan tinder kullanıcıları ile eşleşme şansı yakalayabilirsiniz. Tinder uygulamasını girdiğiniz zaman sizin belirtmiş olduğunuz konum üzerinden size yakın bölgelerde bulunan tinder kullanıcıları ile eşleşme yapılmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir